Filenin Sultanları, Almanya’yı mağlup etti

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2024 FIVB Voleybol Milletler Ligi ABD etabında oynadığı ilk maçta Almanya'yı 3-1 yendi.

İsrail’in Refah katliamlarının lanetlenmesine dair karar, Resmi Gazete’de

İsrail’in Refah katliamlarının lanetlenmesine dair Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Resmi Gazete başlıkları

1411 İsrail’in Refah Katliamlarının Lanetlenmesine Dair Karar

Bakan Tunç, Türkiye Adalet Akademisi'nde öğrencilerle buluştu

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Ankara’daki üniversitelerin hukuk fakültelerinde eğitim gören öğrencilerle Türkiye Adalet Akademisi bahçesinde düzenlenen açık hava söyleşisinde bir araya geldi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan Zonguldak’taki istismar olayına ilişkin açıklama

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Zonguldak İl Müdürlüğü'ne bağlı Gül Çocuk Evi’nde kalan S.E.Z.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen T.A.'nın tutuklanarak cezaevine gönderildiğini açıkladı.

Guterres: Mevcut küresel finansal yapı özellikle küçük adalar için yeterli olmuyor

New York, 29 Mayıs (Hibya) - Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, mevcut küresel finansal yapının, genel olarak gelişmekte olan ülkeler ve özellikle küçük adalar için yeterli olmadığını ifade etti.

Efes-2024 Tatbikatı Seçkin Gözlemci Günü faaliyetlerinin ilk günü tamamlandı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Efes-2024 Tatbikatı Seçkin Gözlemci Günü faaliyetlerinin ilk gününün başarıyla tamamlandığını açıkladı.

İmamoğlu: İstanbul’a sahip çıkmak Fatih’in ve Atatürk’ün değerlerine sahip çıkmaktır

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’un Fethi’nin 571. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte konuştu.

Moldova Başbakanı Recean, ABD Dışişleri Bakanı Blinken ile bir araya geldi

Kişinev, 29 Mayıs (Hibya) - Moldova Başbakanı Dorin Recean, ülkeyi ziyaret eden Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile görüşme yaptı.

Sağlık Bakanı Koca’nın Cenevre temasları

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İsviçre’nin Cenevre şehrinde Kazakistan Sağlık Bakanı Akmaral Alnazarova, Özbekistan Sağlık Bakanı Xudayarov Asılbek Ancarovıch, Katar Halk Sağlığı Bakanı Dr. Hanan Mohammed al Kuwari ve Azerbaycan Sağlık Bakanı Teymur Musayev ile görüştü.